Entlebuch, salašnický pes, štěňata, chovatelská stanice, z Lesní zahrady, Barnie, Aisha, Stoklasa, Stoklasová, Stoklasovi

Ledový Treibball 2022, Tachyon Aréna, Čerčany, 20. 02. 2022

Krásná a pohodlná Tachyon Sport Aréna prodloužila treibballovou závodní sezónu i o zimní měsíce. Na listopadové závody zde navázal v únoru Ledový treibball.

Na závodech se sešlo 25 týmů. Aisha i Barnie podaly v obou kolech velmi pěkné a vyrovnané výkony. Barnie měla ve třídě TRB 2 L podstatně mladší a větší konkurenty, tentokrát je ale porazila a zvítězila. Aisha byla v nejvyšší třídě TRB 3 L opět sama. Starší zkušení psi již závodí v nižších třídách a naše treibballové naděje do TRB 3 ještě nedozrály. Velmi úspěšné byly i další týmy z Pesoparku. Ve třídě TRB 1 L zvítězili Pavla se Šonem a hned za nimi na druhém místě se umístili Jirka s Pretty. První místo ve třídě TRB 1 S získaly Karolína s Cappi. Týmy z Pesoparku zvítězily ve všech závodních třídách. Dvě druhá místa ve třídě začátečníků přidaly Diana s Freyou a Eva s Ellie, takže jsme určitě dobrý oddíl. Závody moc pěkně připravily Věra Janatová a Renata Kolomazníková. Hlavní rozhodčí dělala Monika Kalábová, já jsem dělala brankovou rozhodčí a měřila čas.

Závodů se zúčastnila i Mandy Gedig z Německa s dcerou Lanou a jejich dvěma psy.
CELKOVÉ VÝSLEDKY
Foto:     B. Stoklasová, M. Stoklasa
Video:  M. Stoklasa

© Stoklasovi, 2012