Entlebuch, salašnický pes, štěňata, chovatelská stanice, z Lesní zahrady, Barnie, Aisha, Stoklasa, Stoklasová, Stoklasovi

Souhrn výsledků a získaných titulů:
Interchampion, Český šampion,
BOV-2x, BOB-5x, BOS, CACIB-4x, Res. CACIB-1x, NV, CAC-9x, Res. CAC-4x, Best Puppy


Mezinárodní výstava psů INTERDOG BOHEMIA, Mladá Boleslav, 29.8.2021

Aisha soutěžila ve třídě veteránů a získala hodnocení V1 a tituly BOV a BOB. Zahraniční rozhodčí velmi chválila její nasvalenou postavu, předvedení v pohybu i celkovou kondici.
Česká národní výstava psů, Mladá Boleslav, 18.7.2021

Aisha prvně soutěžila ve třídě veteránů a získala hodnocení V1 a titul BOV.
Speciální výstava KŠSP, Zárybničná Lhota - Knížecí rybník, 12.5.2018

Aisha byla druhá ve třídě vítězů a získala velmi pěkné hodnocení a titul Res.Cac. Výstavy se zúčastnili i tři z jejích potomků. Nejlépe si vedl pejsek Barney, který se v silně obsazené otevřené třídě umístil s hodnocením V3 na 3. místě. Bella, která v minulém roce ve fenách celou klubovou výstavu vyhrála, bohužel hodně přibrala, což se promítlo do hodnocení – tentokrát pouze VD. Pro Bernie byla klubová výstava premiérou, ale protože nechtěla ukázat zuby, nebyla posouzena.
Mezinárodní výstava CACIB Bled, Slovinsko, 24.- 25.6.2017

Aisha soutěžila ve třídě šampionů. Oba dny získala hodnocení V1, CAC, CACIB a BOB a splnila podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion krásy. Výstavu jsme spojili s velmi příjemnou dovolenou v Julských Alpách a krátkým pobytem u moře.


Speciální výstava KŠSP, Zárybničná Lhota - Knížecí rybník, 27.5.2017

Aisha soutěžila ve třídě vítězů a získala hodnocení V4 a velmi pěkný posudek. Na výstavě si výborně vedli i její potomci. Kromě jedné fenky se zde sešel celý vrh B. Všichni jeho zástupci získali hezké posudky a dva z nich se umístili v silně obsazené třídě mladých (8 psů a 10 fen) na medailových pozicích. Barney z Lesní zahrady se umístil s hodnocením V3 na 3. místě a Bella z Lesní zahrady s hodnocením V1 na 1. místě a s hodnocením CAJC, BOJ, BOS byla nejlepší ze všech 29 zúčastněných fen.Mezinárodní výstava psů, České Budějovice, 9.10.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené a získala hodnocení Výborná 1 a titul CAC.
Byl jí oficiálně udělen titul Český šampion.
Moravskoslezská národní výstava psů, Brno, 25.9.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené a získala hodnocení Výborná 1 a titul CAC, čímž splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion.
Speciální klubová výstava švýcarských salašnických psů, Jedovnice, 17.9.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené a v silné konkurenci 7 fen získala hodnocení Výborná 4. Společně se svým otcem a sourozenci vyhrála soutěž o nejlepší potomstvo. Její syn Barney z Lesní zahrady vyhrál ve třídě dorostu (hodnocení VN1) a následující den na svodu mladých se komisi velmi líbil a dostal krásné hodnocení.
INTERDOG BOHEMIA, Mladá Boleslav, 14.8.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené. Získala hodnocení Výborná 1, CAC a Res. CACIB
Česká národní výstava psů, Mladá Boleslav, 17.7.2016

Aisha soutěžila ve třídě otevřené. Pět měsíců po narození štěňat získala hodnocení Výborná 1 a CAC.
Mezinárodní výstava, Prague Dog Expo, Praha, 31.10.2015

Aisha získala v silně obsazené otevřené třídě hodnocení V2 a Res.CAC


Bonitace KŠSP, Mladá Boleslav, 17.10.2015

Aisha prošla 17.10.2015 v Mladé Boleslavi úspěšně bonitací.


Mezinárodní výstava psů, České Budějovice, 11.10.2015

Aisha získala hodnocení a ocenění V1, CAC, CACIB a BOS. Rodiče (Barnie Sweape a Auksis Interpola) tentokrát nesoutěžili a jen drželi tlapky. Po výstavě se celá rodinka společně s Harrym (Harry vom Saarnberg) náležitě vydováděla ve spadaném listí a všichni si zašli i do kina :-)


Klubová výstava švýcarských salašnických psů, Jedovnice, 12.9.2015

Na letošní klubové výstavě byla mimořádně vysoká účast ve všech třídách. V otevřené třídě, kde soutěžila Aisha, se představilo celkem 6 fen. Aisha získala krásné druhé místo a ocenění Res.CAC. Její matka Barnie Sweape získala druhé místo mezi pěti účastnicemi ve třídě vítězů. Na výstavě se Aisha potkala i se svým otcem Auksisem, který získal v čestné třídě ocenění V1 a také první místo v soutěži o nejlepší potomstvo.


Česká národní výstava psů, Mladá Boleslav, 19.7.2015

Aisha soutěžila ve třídě otevřené. Umístila se na druhém místě a získala hodnocení Výborná a Res.CAC.


Národní a mezinárodní výstava, Veľká Ida, Slovensko, 4. a 5. 7.2015

Výstava se konala v příjemném prostředí zámeckého parku, které všichni účastníci s ohledem na extrémní vedra velmi ocenili. Aisha získala na národní výstavě hodnocení a ocenění V1, CAC, Národní vítěz Slovenska a BOB a následující den na mezinárodní výstavě hodnocení a ocenění V1, CAC, CACIB a BOB.


Mezinárodní výstava, DUO CACIB BRNO, Brno, 7.2.2015

Aisha získala ve třídě otevřené hodnocení Výborná a umístila se na druhém místě.


Mezinárodní výstava, Prague Expo Dog, Praha, 2.11.2014

Aisha získala v silně obsazené mezitřídě hodnocení Výborná a umístila se na třetím místě.


Svod mladých, Knížecí rybník - Zárybničná Lhota, 22.9.2013

Na svod mladých se z našeho vrhu A dostavily Aila a Aisha (ostatní štěňátka plánují návštěvu svodu v Rožnově, kam to mají blíže) a obě dostaly velmi pěkné hodnocení.


Mezinárodní výstava, DUO CACIB BLED, Slovinsko, 15.-16.6.2013

Mezinárodní výstavu DUO CACIB Bled 2013 jsme zkombinovali s dovolenou na Bledu a v Julských Alpách. Čtyřměsíční Aisha si zde odbyla svoji výstavní premiéru. Oba dny se chovala ve výstavním kruhu vzorně a získala dvakrát hodnocení velmi nadějná a Best Puppy.
© Stoklasovi, 2012